Johannes Sandviks vei 2
Johannes Sandviks vei 2, 3160 Stokke
Johannes Sandviks vei 2 i Stokke er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er MENY STOKKE med 45 ansatte. Nærmeste holdeplass er Stokke kirke, 103 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Johannes Sandviks vei 2?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Johannes Sandviks vei 2.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 21964875 | 322 – Butikkbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Sandefjord (3907)
- Gårds-/bruksnummer
- 422 / 1
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.22269, 10.30753 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Johannes Sandviks vei 2 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| MENY STOKKE | 971669055 | 47.110 Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler | 45 |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Stokke kirke | buss | 103 m |
| Stokke stasjon | buss, tog | 487 m |
| Fredrik Stangsgate øst | buss | 518 m |
| Sole | buss | 526 m |
Spørsmål og svar om Johannes Sandviks vei 2
Hva slags bygg er Johannes Sandviks vei 2?
Johannes Sandviks vei 2 er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Johannes Sandviks vei 2?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er MENY STOKKE.
Er det ledige lokaler i Johannes Sandviks vei 2 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Stokke kirke, 103 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Johannes Sandviks vei 2?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.