Eidsvollgata 44

Eidsvollgata 44, 4307 Sandnes

Eidsvollgata 44 i Sandnes er registrert som Næringsbygg (672) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Sandnes bussterminal Ruten, 328 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Eidsvollgata 44?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Eidsvollgata 44.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
170066502672NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Eidsvollgata 44, 4307 SandnesKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Sandnes (1108)
Gårds-/bruksnummer
111 / 92
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
58.85369, 5.73334 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

2 foretak er registrert på Eidsvollgata 44 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
NABOLAGET SANDNES92876593894.992 Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
SANDNES SOKN97700986394.910 Aktiviteter i religiøse organisasjoner

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Sandnes bussterminal Rutenbuss328 m
Trones skolebuss335 m
Sandnes sentrum stasjontog359 m
Torggatabuss404 m
Sleireveienbuss407 m
Olav Vs plassbuss430 m
Storgatabuss460 m
Langgata nordbuss492 m

Spørsmål og svar om Eidsvollgata 44

Hva slags bygg er Eidsvollgata 44?

Eidsvollgata 44 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 672) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Eidsvollgata 44?

2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er NABOLAGET SANDNES, SANDNES SOKN.

Er det ledige lokaler i Eidsvollgata 44 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Sandnes bussterminal Ruten, 328 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Eidsvollgata 44?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også