Engsmyrveien 23

Engsmyrveien 23, 1739 Borgenhaugen

Engsmyrveien 23 i Borgenhaugen er registrert som Verkstedbygning (212) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen, det største er STANSEMAKEREN AS med 14 ansatte. Nærmeste holdeplass er Engsmyrveien, 141 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Engsmyrveien 23?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Engsmyrveien 23.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
6351891212VerkstedbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Engsmyrveien 23, 1739 BorgenhaugenKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Sarpsborg (3105)
Gårds-/bruksnummer
1051 / 243
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.27325, 11.17835 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

2 foretak er registrert på Engsmyrveien 23 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
STANSEMAKEREN AS97161505228.990 Produksjon av andre spesialmaskiner ikke nevnt annet sted14
TO - TUM AS98884010628.990 Produksjon av andre spesialmaskiner ikke nevnt annet sted

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Engsmyrveienbuss141 m
Jellestad rv. 22buss240 m
Brusemyrbuss252 m
Jellestadveien 25buss350 m
Brusemyrtoppenbuss498 m
Nygårdshaugenbuss559 m

Spørsmål og svar om Engsmyrveien 23

Hva slags bygg er Engsmyrveien 23?

Engsmyrveien 23 er registrert som Verkstedbygning (bygningstype 212) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Engsmyrveien 23?

2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er STANSEMAKEREN AS, TO - TUM AS.

Er det ledige lokaler i Engsmyrveien 23 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Engsmyrveien, 141 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Engsmyrveien 23?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også