Roald Amundsens gate 18

Roald Amundsens gate 18, 1707 Sarpsborg

Roald Amundsens gate 18 i Sarpsborg er registrert som Næringsbygg (739) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er SARPSBORG SMÅDYRKLINIKK AS med 13 ansatte. Nærmeste holdeplass er Helsehuset Sarpsborg, 48 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Roald Amundsens gate 18?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Roald Amundsens gate 18.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
378135739NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Roald Amundsens gate 18, 1707 SarpsborgKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Sarpsborg (3105)
Gårds-/bruksnummer
1 / 404
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.28492, 11.11059 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Roald Amundsens gate 18 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
SARPSBORG SMÅDYRKLINIKK AS92500430875.000 Veterinærtjenester13

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Helsehuset Sarpsborgbuss48 m
Sarpsborg torgbuss163 m
Asbjørn Halvorsens plassbuss254 m
Sarpsborg bussterminalbuss328 m
Roald Amundsens gate 12buss371 m
Biblioteketbuss434 m
Astrid gatebuss473 m
Kruseløkka ungdomsskolebuss508 m

Spørsmål og svar om Roald Amundsens gate 18

Hva slags bygg er Roald Amundsens gate 18?

Roald Amundsens gate 18 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 739) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Roald Amundsens gate 18?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er SARPSBORG SMÅDYRKLINIKK AS.

Er det ledige lokaler i Roald Amundsens gate 18 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Helsehuset Sarpsborg, 48 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Roald Amundsens gate 18?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også