Rokkeveien 792B
Rokkeveien 792B, 1746 Skjeberg
Rokkeveien 792B i Skjeberg er registrert som Næringsbygg (241) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Skjebergdele, 426 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Rokkeveien 792B?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Rokkeveien 792B.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 145981859 | 241 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Sarpsborg (3105)
- Gårds-/bruksnummer
- 1087 / 2
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.21270, 11.29060 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Rokkeveien 792B i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| KILDE MORTEN ANDRE | 972653373 | 43.320 Snekkerarbeid | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Skjebergdele | buss | 426 m |
Spørsmål og svar om Rokkeveien 792B
Hva slags bygg er Rokkeveien 792B?
Rokkeveien 792B er registrert som Næringsbygg (bygningstype 241) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Rokkeveien 792B?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er KILDE MORTEN ANDRE.
Er det ledige lokaler i Rokkeveien 792B nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Skjebergdele, 426 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Rokkeveien 792B?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.