Trøskenveien 307

Trøskenveien 307, 1708 Sarpsborg

Trøskenveien 307 i Sarpsborg er registrert som Annen bygning for parkering (439) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Stenbekk krysset, 197 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Trøskenveien 307?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Trøskenveien 307.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
18286971439Annen bygning for parkeringTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Trøskenveien 307, 1708 SarpsborgKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Sarpsborg (3105)
Gårds-/bruksnummer
2050 / 7
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.32247, 11.08959 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

2 foretak er registrert på Trøskenveien 307 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
AKVA IMPORTEN98186794746.230 Engroshandel med levende dyr
STENBEKK93505628494.910 Aktiviteter i religiøse organisasjoner

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Stenbekk kryssetbuss197 m
Stenbekkbuss468 m

Spørsmål og svar om Trøskenveien 307

Hva slags bygg er Trøskenveien 307?

Trøskenveien 307 er registrert som Annen bygning for parkering (bygningstype 439) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Trøskenveien 307?

2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er AKVA IMPORTEN, STENBEKK.

Er det ledige lokaler i Trøskenveien 307 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Stenbekk krysset, 197 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Trøskenveien 307?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også