Alexander Kiellands gate 45

Alexander Kiellands gate 45, 3716 Skien

Alexander Kiellands gate 45 i Skien er registrert som Lagerbygning (231) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Bergsland, 97 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Alexander Kiellands gate 45?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Alexander Kiellands gate 45.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
164625036231LagerbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Alexander Kiellands gate 45, 3716 SkienKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Skien (4003)
Gårds-/bruksnummer
300 / 2091
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.21781, 9.60592 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Alexander Kiellands gate 45 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
RS AUTOSPORT AS82808664247.810 Detaljhandel med motorvogner

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Bergslandbuss97 m
Jernbanevegenbuss249 m
Skien stasjontog, buss348 m
Fylkeshusetbuss471 m
Rising terrassebuss479 m
P.A. Munchs gatebuss490 m
Valhallvegenbuss554 m
Rektor Ørns gatebuss577 m

Spørsmål og svar om Alexander Kiellands gate 45

Hva slags bygg er Alexander Kiellands gate 45?

Alexander Kiellands gate 45 er registrert som Lagerbygning (bygningstype 231) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Alexander Kiellands gate 45?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er RS AUTOSPORT AS.

Er det ledige lokaler i Alexander Kiellands gate 45 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Bergsland, 97 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Alexander Kiellands gate 45?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også