Elsetvegen 65

Elsetvegen 65, 3731 Skien

Elsetvegen 65 i Skien er registrert som Næringsbygg (999) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Åsen, 163 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Elsetvegen 65?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Elsetvegen 65.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
164464466999NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Elsetvegen 65, 3731 SkienKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Skien (4003)
Gårds-/bruksnummer
213 / 273
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.19174, 9.54407 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Elsetvegen 65 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
PROSOLAR AS92956517735.123 Produksjon av elektrisitet fra solenergi

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Åsenbuss163 m
Åfossbuss414 m

Spørsmål og svar om Elsetvegen 65

Hva slags bygg er Elsetvegen 65?

Elsetvegen 65 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 999) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Elsetvegen 65?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er PROSOLAR AS.

Er det ledige lokaler i Elsetvegen 65 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Åsen, 163 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Elsetvegen 65?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også