Jensejordet nord 7
Jensejordet nord 7, 3739 Skien
Jensejordet nord 7 i Skien er registrert som Næringsbygg (999) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Kilebygda skole, 58 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Jensejordet nord 7?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Jensejordet nord 7.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 24037746 | 999 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Skien (4003)
- Gårds-/bruksnummer
- 238 / 23
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.10685, 9.43156 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
2 foretak er registrert på Jensejordet nord 7 i Enhetsregisteret.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Kilebygda skole | buss | 58 m |
| Jensejordet | buss | 200 m |
Spørsmål og svar om Jensejordet nord 7
Hva slags bygg er Jensejordet nord 7?
Jensejordet nord 7 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 999) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Jensejordet nord 7?
2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er CS GRAVING OG TRANSPORT AS, PRIMAL PRODUCTS AS.
Er det ledige lokaler i Jensejordet nord 7 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Kilebygda skole, 58 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Jensejordet nord 7?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.