Meensvegen 423

Meensvegen 423, 3711 Skien

Meensvegen 423 i Skien er registrert som Næringsbygg (241) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Lid, 159 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Meensvegen 423?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Meensvegen 423.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
164668150241NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Meensvegen 423, 3711 SkienKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Skien (4003)
Gårds-/bruksnummer
86 / 7
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.16381, 9.70121 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Meensvegen 423 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
ØL KLUBBEN BALDER92252426294.992 Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Lidbuss159 m

Spørsmål og svar om Meensvegen 423

Hva slags bygg er Meensvegen 423?

Meensvegen 423 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 241) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Meensvegen 423?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er ØL KLUBBEN BALDER.

Er det ledige lokaler i Meensvegen 423 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Lid, 159 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Meensvegen 423?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også