Nensetvegen 41
Nensetvegen 41, 3736 Skien
Nensetvegen 41 i Skien er registrert som Næringsbygg (999) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Nenset, 163 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Nensetvegen 41?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Nensetvegen 41.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 24036480 | 999 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Skien (4003)
- Gårds-/bruksnummer
- 221 / 707
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.16354, 9.63268 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
2 foretak er registrert på Nensetvegen 41 i Enhetsregisteret.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Nenset | buss | 163 m |
| Lensmannsdalen | buss | 331 m |
Spørsmål og svar om Nensetvegen 41
Hva slags bygg er Nensetvegen 41?
Nensetvegen 41 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 999) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Nensetvegen 41?
2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er FOP HANNA TUPITSYNA, FOP TUPITSYN.
Er det ledige lokaler i Nensetvegen 41 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Nenset, 163 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Nensetvegen 41?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.