Ulefossvegen 52

Ulefossvegen 52, 3730 Skien

Ulefossvegen 52 i Skien er registrert som Sykehjem, helsebygning (719) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen, det største er BUFETAT SØR KLOKKERHUSET med 72 ansatte. Nærmeste holdeplass er Sykehuset Skien Ulefossvegen, 192 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Ulefossvegen 52?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Ulefossvegen 52.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
164467872719Sykehjem, helsebygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Ulefossvegen 52, 3730 SkienKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Skien (4003)
Gårds-/bruksnummer
218 / 1
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.19489, 9.59539 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

3 foretak er registrert på Ulefossvegen 52 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
BUFETAT SØR KLOKKERHUSET93122984287.991 Tjenester i barneverninstitusjoner72
SYKEHUSET TELEMARK HF BUP UPS DØGN SKIEN93548301886.104 Psykiatriske sykehustjenester for barn og ungdom31
BUFETAT SØR KARTLEGGINGSTEAM UNGDOM92763813488.991 Barneverntjenester

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Sykehuset Skien Ulefossvegenbuss192 m
Sykehuset Skien hovedinngangbuss400 m
Klosterjordenebuss487 m

Spørsmål og svar om Ulefossvegen 52

Hva slags bygg er Ulefossvegen 52?

Ulefossvegen 52 er registrert som Sykehjem, helsebygning (bygningstype 719) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Ulefossvegen 52?

3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er BUFETAT SØR KLOKKERHUSET, SYKEHUSET TELEMARK HF BUP UPS DØGN SKIEN, BUFETAT SØR KARTLEGGINGSTEAM UNGDOM.

Er det ledige lokaler i Ulefossvegen 52 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Sykehuset Skien Ulefossvegen, 192 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Ulefossvegen 52?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også