Lassaveien 10

Lassaveien 10, 4022 Stavanger

Lassaveien 10 i Stavanger er registrert som Sykehus (721) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen, det største er STOKKA SYKEHJEM med 254 ansatte. Nærmeste holdeplass er Stokka sykehjem, 199 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Lassaveien 10?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Lassaveien 10.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
4342577721SykehusTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Lassaveien 10, 4022 StavangerKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Stavanger (1103)
Gårds-/bruksnummer
27 / 802
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
58.96097, 5.69323 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

2 foretak er registrert på Lassaveien 10 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
STOKKA SYKEHJEM97461171687.102 Sykehjemstjenester254
STAVANGER KOMMUNE KJØKKEN92872595287.102 Sykehjemstjenester10

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Stokka sykehjembuss199 m
Lassaveienbuss302 m
Stokka kirkebuss458 m
Erika Nissens veibuss513 m
Lassakrokenbuss514 m

Spørsmål og svar om Lassaveien 10

Hva slags bygg er Lassaveien 10?

Lassaveien 10 er registrert som Sykehus (bygningstype 721) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Lassaveien 10?

2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er STOKKA SYKEHJEM, STAVANGER KOMMUNE KJØKKEN.

Er det ledige lokaler i Lassaveien 10 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Stokka sykehjem, 199 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Lassaveien 10?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også