Regimentveien 133
Regimentveien 133, 4045 Hafrsfjord
Regimentveien 133 i Hafrsfjord er registrert som Næringsbygg (669) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Revheimskrossen, 41 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Regimentveien 133?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Regimentveien 133.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 4429230 | 669 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Stavanger (1103)
- Gårds-/bruksnummer
- 39 / 46
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.95077, 5.64620 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
2 foretak er registrert på Regimentveien 133 i Enhetsregisteret.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Revheimskrossen | buss | 41 m |
| Revheim kirke | buss | 174 m |
| Djupadalskroken | buss | 407 m |
| Tvarabergkroken | buss | 444 m |
| Ragbakken | buss | 531 m |
| Regimentveien | buss | 575 m |
Spørsmål og svar om Regimentveien 133
Hva slags bygg er Regimentveien 133?
Regimentveien 133 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 669) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Regimentveien 133?
2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er FREDTUN ANTIKK-BRUKT Tordis Solvik, KLART JEG KAN NOME.
Er det ledige lokaler i Regimentveien 133 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Revheimskrossen, 41 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Regimentveien 133?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.