Skagenkaien 31
Skagenkaien 31, 4006 Stavanger
Skagenkaien 31 i Stavanger er registrert som Næringsbygg (531) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen, det største er GRAFTON NORGE AS VIKARER I STAVANGER med 21 ansatte. Nærmeste holdeplass er Børevigå, 277 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Skagenkaien 31?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Skagenkaien 31.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 4806980 | 531 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Stavanger (1103)
- Gårds-/bruksnummer
- 55 / 1209
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.97239, 5.73004 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
2 foretak er registrert på Skagenkaien 31 i Enhetsregisteret.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Børevigå | buss | 277 m |
| Haakon VIIs gate | buss | 396 m |
| Olav Vs gate | buss | 434 m |
| Klubbgata | buss | 515 m |
| Byparken | buss | 568 m |
| Jorenholmen | buss | 594 m |
Spørsmål og svar om Skagenkaien 31
Hva slags bygg er Skagenkaien 31?
Skagenkaien 31 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 531) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Skagenkaien 31?
2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er GRAFTON NORGE AS VIKARER I STAVANGER, VEENRØNNING AS.
Er det ledige lokaler i Skagenkaien 31 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Børevigå, 277 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Skagenkaien 31?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.