Svend Foyns gate 3
Svend Foyns gate 3, 4019 Stavanger
Svend Foyns gate 3 i Stavanger er registrert som Skolebygning (612) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Bekkefaret kirke, 134 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Svend Foyns gate 3?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Svend Foyns gate 3.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 4882598 | 612 – Skolebygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Stavanger (1103)
- Gårds-/bruksnummer
- 57 / 1248
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.95059, 5.72797 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Svend Foyns gate 3 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| BEKKETUNET BARNEHAGE | 975323471 | 85.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Bekkefaret kirke | buss | 134 m |
| SUS Våland | buss | 215 m |
| Ullandhaug skole | buss | 284 m |
| Stavanger legevakt | buss | 354 m |
| Gjøas gate | buss | 368 m |
| Saxemarka | buss | 593 m |
| Fredrik Nannestads vei | buss | 594 m |
Spørsmål og svar om Svend Foyns gate 3
Hva slags bygg er Svend Foyns gate 3?
Svend Foyns gate 3 er registrert som Skolebygning (bygningstype 612) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Svend Foyns gate 3?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er BEKKETUNET BARNEHAGE.
Er det ledige lokaler i Svend Foyns gate 3 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Bekkefaret kirke, 134 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Svend Foyns gate 3?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.