Vassbotnen 19
Vassbotnen 19, 4033 Stavanger
Vassbotnen 19 i Stavanger er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (311) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 5 foretak er registrert på adressen, det største er DEVO AS med 35 ansatte. Nærmeste holdeplass er Equinor vest, 275 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Vassbotnen 19?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Vassbotnen 19.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 4722078 | 311 – Kontor- og administrasjonsbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Stavanger (1103)
- Gårds-/bruksnummer
- 15 / 376
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.89216, 5.71227 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
5 foretak er registrert på Vassbotnen 19 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| DEVO AS | 915690033 | 41.000 Oppføring av bygninger | 35 |
| PROPLAN AS AVD STAVANGER | 974178362 | 62.200 Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer | 27 |
| PROPLAN REGNSKAP AS AVD STAVANGER | 996944972 | 69.202 Regnskapsføring og bokføring | 26 |
| PROPLAN UTVIKLING AS | 997117611 | 58.290 Utgivelse av annen programvare | 17 |
| VASSBOTNEN 19 AS | 987582863 | 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom | – |
Sannsynlig eier eller forvalter
- VASSBOTNEN 19 AS — 987582863· 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Equinor vest | buss | 275 m |
Spørsmål og svar om Vassbotnen 19
Hva slags bygg er Vassbotnen 19?
Vassbotnen 19 er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (bygningstype 311) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Vassbotnen 19?
5 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er DEVO AS, PROPLAN AS AVD STAVANGER, PROPLAN REGNSKAP AS AVD STAVANGER, PROPLAN UTVIKLING AS, VASSBOTNEN 19 AS.
Er det ledige lokaler i Vassbotnen 19 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Equinor vest, 275 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Vassbotnen 19?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: VASSBOTNEN 19 AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.