Verksgata 15
Verksgata 15, 4013 Stavanger
Verksgata 15 i Stavanger er registrert som Annen forretningsbygning (329) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Jorenholmen, 123 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Verksgata 15?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Verksgata 15.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 4525868 | 329 – Annen forretningsbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Stavanger (1103)
- Gårds-/bruksnummer
- 55 / 1489
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 58.97115, 5.73946 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Verksgata 15 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| MAIKEN HOVDA AS | 972076120 | 47.559 Detaljhandel med innredningsartikler ikke nevnt annet sted | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Jorenholmen | buss | 123 m |
| Fiskepiren | buss | 126 m |
| Fiskepirterminalen | båt | 156 m |
| Klubbgata | buss | 285 m |
| Bekhuskaien | buss | 328 m |
| Risasmauet | buss | 355 m |
| Byparken | buss | 416 m |
| Børevigå | buss | 547 m |
Spørsmål og svar om Verksgata 15
Hva slags bygg er Verksgata 15?
Verksgata 15 er registrert som Annen forretningsbygning (bygningstype 329) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Verksgata 15?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er MAIKEN HOVDA AS.
Er det ledige lokaler i Verksgata 15 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Jorenholmen, 123 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Verksgata 15?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.