Nyveien 11A
Nyveien 11A, 3157 BarkÅKer
Nyveien 11A i BarkÅKer er registrert som Idrettsbygning (615) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen, det største er BARKÅKER SKOLE med 37 ansatte. Nærmeste holdeplass er Barkåker skole, 102 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Nyveien 11A?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Nyveien 11A.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 162065432 | 615 – Idrettsbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- TØNsberg (3905)
- Gårds-/bruksnummer
- 58 / 74
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.31661, 10.39213 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
2 foretak er registrert på Nyveien 11A i Enhetsregisteret.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Barkåker skole | buss | 102 m |
| Barkåker Nyveien | buss | 230 m |
| Barkåker | buss | 310 m |
| Nyveien Skogveien | buss | 313 m |
| Fritsølia | buss | 582 m |
Spørsmål og svar om Nyveien 11A
Hva slags bygg er Nyveien 11A?
Nyveien 11A er registrert som Idrettsbygning (bygningstype 615) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Nyveien 11A?
2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er BARKÅKER SKOLE, BARKÅKER SKOLE FAU.
Er det ledige lokaler i Nyveien 11A nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Barkåker skole, 102 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Nyveien 11A?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.