Solveien 5B
Solveien 5B, 3115 TØNsberg
Solveien 5B i TØNsberg er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Kaldnes Hasselveien, 5 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Solveien 5B?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Solveien 5B.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 162135570 | 322 – Butikkbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- TØNsberg (3905)
- Gårds-/bruksnummer
- 1003 / 233
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 59.26122, 10.40594 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Solveien 5B i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| KALDNES PIZZA AS | 920217451 | 56.110 Drift av restauranter | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Kaldnes Hasselveien | buss | 5 m |
| Banebakken | buss | 199 m |
| Kaldnes | buss | 265 m |
| Færder vgs. | buss | 499 m |
| Solveien | buss | 537 m |
Spørsmål og svar om Solveien 5B
Hva slags bygg er Solveien 5B?
Solveien 5B er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Solveien 5B?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er KALDNES PIZZA AS.
Er det ledige lokaler i Solveien 5B nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Kaldnes Hasselveien, 5 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Solveien 5B?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.