Storgata 97

Storgata 97, 9008 TromsØ

Storgata 97 i TromsØ er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus ferdigattest. 1 foretak er registrert på adressen, det største er BRAVO FRISØR AS med 5 ansatte. Nærmeste holdeplass er Storgatbakken, 142 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Storgata 97?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Storgata 97.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
190653307322ButikkbygningFA – FerdigattestNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Storgata 97, 9008 TromsØKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
TromsØ (5501)
Gårds-/bruksnummer
200 / 1552
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
69.65283, 18.95971 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Storgata 97 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
BRAVO FRISØR AS93163797596.210 Frisering og barbering5

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Storgatbakkenbuss142 m
Kystens husbuss143 m
Skippergatabuss162 m
Torgsenteretbuss261 m
St. Hanshaugenbuss314 m
Vestregatabuss338 m
Skansegatabuss356 m
Killengreens gatebuss400 m

Spørsmål og svar om Storgata 97

Hva slags bygg er Storgata 97?

Storgata 97 er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er ferdigattest.

Hvilke firmaer holder til i Storgata 97?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er BRAVO FRISØR AS.

Er det ledige lokaler i Storgata 97 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Storgatbakken, 142 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Storgata 97?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også