Nordre gate 4
Nordre gate 4, 7011 Trondheim
Nordre gate 4 i Trondheim er registrert som Næringsbygg (531) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 5 foretak er registrert på adressen, det største er EVEREST SUSHI & FUSION AS med 7 ansatte. Nærmeste holdeplass er Olav Tryggvasons gate, 276 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Nordre gate 4?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Nordre gate 4.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 182167371 | 531 – Næringsbygg | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Trondheim (5001)
- Gårds-/bruksnummer
- 401 / 10
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 63.43104, 10.39746 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
5 foretak er registrert på Nordre gate 4 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| EVEREST SUSHI & FUSION AS | 937244940 | 56.110 Drift av restauranter | 7 |
| HAVFRUE PIZZERIA & GRILL AS | 936065112 | 56.110 Drift av restauranter | 7 |
| DAVID-ANDERSEN AS AVD TRONDHEIM | 827648892 | 47.770 Detaljhandel med ur, klokker og smykker | 6 |
| SALOTTO AS | 917038384 | 96.210 Frisering og barbering | 5 |
| VERANDA TRONDHEIM AS KONKURSBO | 935988888 | – | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Olav Tryggvasons gate | buss | 276 m |
| Dronningens gate | buss | 278 m |
| Prinsens gate | buss | 326 m |
| Kongens gate | buss | 331 m |
| Munkegata | buss | 401 m |
| St. Olavs gate | trikk, buss | 421 m |
| Søndre gate | buss | 456 m |
| Søndre gate Regionbuss | buss | 475 m |
Spørsmål og svar om Nordre gate 4
Hva slags bygg er Nordre gate 4?
Nordre gate 4 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 531) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Nordre gate 4?
5 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er EVEREST SUSHI & FUSION AS, HAVFRUE PIZZERIA & GRILL AS, DAVID-ANDERSEN AS AVD TRONDHEIM, SALOTTO AS, VERANDA TRONDHEIM AS KONKURSBO.
Er det ledige lokaler i Nordre gate 4 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Olav Tryggvasons gate, 276 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Nordre gate 4?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.