Østre Rosten 20
Østre Rosten 20, 7075 Tiller
Østre Rosten 20 i Tiller er registrert som Annen forretningsbygning (329) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 3 foretak er registrert på adressen, det største er RUSH TRONDHEIM AS med 50 ansatte. Nærmeste holdeplass er Østre Rosten, 385 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Østre Rosten 20?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Østre Rosten 20.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 182440663 | 329 – Annen forretningsbygning | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Trondheim (5001)
- Gårds-/bruksnummer
- 316 / 500
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 63.36330, 10.37785 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
3 foretak er registrert på Østre Rosten 20 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| RUSH TRONDHEIM AS | 918348956 | 93.210 Drift av fornøyelses- og temaparker | 50 |
| ANICURA DYRESYKEHUS TRONDHEIM | 972477494 | 75.000 Veterinærtjenester | 20 |
| SVV VELFERDSLAG UTBYGGING TRONDHEIM | 931066846 | 94.992 Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Østre Rosten | buss | 385 m |
| City Syd | buss | 392 m |
| City Syd E6 | buss | 398 m |
| Rostengrenda | buss | 428 m |
| Rostenhallen | buss | 509 m |
| Tillerterminalen | buss | 537 m |
Spørsmål og svar om Østre Rosten 20
Hva slags bygg er Østre Rosten 20?
Østre Rosten 20 er registrert som Annen forretningsbygning (bygningstype 329) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Østre Rosten 20?
3 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er RUSH TRONDHEIM AS, ANICURA DYRESYKEHUS TRONDHEIM, SVV VELFERDSLAG UTBYGGING TRONDHEIM.
Er det ledige lokaler i Østre Rosten 20 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Østre Rosten, 385 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Østre Rosten 20?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.