Henrik Bulls veg 104
Henrik Bulls veg 104, 2052 Jessheim
Henrik Bulls veg 104 i Jessheim er registrert som Butikkbygning (322) i Matrikkelen, byggestatus midlertidig brukstillatelse. 1 foretak er registrert på adressen, det største er GAUSDAL LANDHANDLERI AS AVD JESSHEIM med 21 ansatte. Nærmeste holdeplass er Henrik Bulls veg, 328 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Henrik Bulls veg 104?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Henrik Bulls veg 104.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 300337196 | 322 – Butikkbygning | MB – Midlertidig brukstillatelse | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Ullensaker (3209)
- Gårds-/bruksnummer
- 135 / 211
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 60.14419, 11.19164 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Henrik Bulls veg 104 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| GAUSDAL LANDHANDLERI AS AVD JESSHEIM | 811545112 | 46.830 Engroshandel med tømmer, trelast, byggevarer og sanitærutstyr | 21 |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Henrik Bulls veg | buss | 328 m |
| Gystad bosenter | buss | 442 m |
| Julius Dahls veg | buss | 564 m |
Spørsmål og svar om Henrik Bulls veg 104
Hva slags bygg er Henrik Bulls veg 104?
Henrik Bulls veg 104 er registrert som Butikkbygning (bygningstype 322) i Matrikkelen. Byggestatus er midlertidig brukstillatelse.
Hvilke firmaer holder til i Henrik Bulls veg 104?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er GAUSDAL LANDHANDLERI AS AVD JESSHEIM.
Er det ledige lokaler i Henrik Bulls veg 104 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Henrik Bulls veg, 328 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Henrik Bulls veg 104?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.