Hovinmovegen 14

Hovinmovegen 14, 2060 Gardermoen

Hovinmovegen 14 i Gardermoen er registrert som Annen forretningsbygning (329) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 17 foretak er registrert på adressen, det største er DANGEROUS GOODS MANAGEMENT OSLO AS med 15 ansatte. Nærmeste holdeplass er Gardermoen næringspark, 230 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Hovinmovegen 14?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Hovinmovegen 14.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
15351152329Annen forretningsbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Hovinmovegen 14, 2060 GardermoenKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Ullensaker (3209)
Gårds-/bruksnummer
51 / 30
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
60.16749, 11.15486 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

17 foretak er registrert på Hovinmovegen 14 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
DANGEROUS GOODS MANAGEMENT OSLO AS98354734685.597 Annen undervisning ellers15
H.W.F NORWAY AS99887567652.312 Formidlingstjenester tilknyttet godstransport via jernbane, luftfartøy eller på vei9
OSMO NORDIC AS98885854446.830 Engroshandel med tømmer, trelast, byggevarer og sanitærutstyr9
REGNSKAPSPARTNER AS98021276969.202 Regnskapsføring og bokføring6
SCHMITZ CARGOBULL NORGE AS99833734846.710 Engroshandel med motorvogner5
BÆRUM BRUKTBIL AS93205439647.810 Detaljhandel med motorvogner
DANSK BRAND- OG SIKRINGSTEKNISK INSTITUT NUF91625497071.200 Teknisk prøving og analyse
DNN BIL AS92253113747.810 Detaljhandel med motorvogner
DRØMMEBIL AS93223455647.810 Detaljhandel med motorvogner
GARDERMOEN REGNSKAP AS99774039469.202 Regnskapsføring og bokføring
LIKA CARS OG TRANSPORT AS83173203247.810 Detaljhandel med motorvogner
PLAY CAR AS92984544747.810 Detaljhandel med motorvogner
REPSYS AUTO EKSPORT83206961247.810 Detaljhandel med motorvogner
SKYLOG AS92957848152.312 Formidlingstjenester tilknyttet godstransport via jernbane, luftfartøy eller på vei
SUPPLY LOGISTICS AS92019069352.100 Lagring
VLANTANA NORGE AS99866190049.410 Godstransport på vei
VLANTANA NORGE AS KONKURSBO925006335

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Gardermoen næringsparkbuss230 m
Scandic Gardermoenbuss235 m
Thon Hotel Oslo Airportbuss353 m

Spørsmål og svar om Hovinmovegen 14

Hva slags bygg er Hovinmovegen 14?

Hovinmovegen 14 er registrert som Annen forretningsbygning (bygningstype 329) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Hovinmovegen 14?

17 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er DANGEROUS GOODS MANAGEMENT OSLO AS, H.W.F NORWAY AS, OSMO NORDIC AS, REGNSKAPSPARTNER AS, SCHMITZ CARGOBULL NORGE AS.

Er det ledige lokaler i Hovinmovegen 14 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Gardermoen næringspark, 230 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Hovinmovegen 14?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også