Kongsvingervegen 37

Kongsvingervegen 37, 2040 KlØFta

Kongsvingervegen 37 i KlØFta er registrert som Annen lagerbygning (239) i Matrikkelen, byggestatus ferdigattest. 4 foretak er registrert på adressen, det største er TEKODA ELEKTRO AS med 19 ansatte. Nærmeste holdeplass er Kløfta E6 Skibakk, 345 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Kongsvingervegen 37?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Kongsvingervegen 37.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
300427868239Annen lagerbygningFA – FerdigattestNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Kongsvingervegen 37, 2040 KlØFtaKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Ullensaker (3209)
Gårds-/bruksnummer
29 / 386
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
60.07920, 11.14840 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

4 foretak er registrert på Kongsvingervegen 37 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
TEKODA ELEKTRO AS99855977443.210 Elektrisk installasjonsarbeid19
AHLSELL NORGE AS AVD KLØFTA97315400146.840 Engroshandel med jernvarer, rørleggerartikler og oppvarmingsutstyr14
LINDSTRÖM & NILSSON NORGE AS99549126547.720 Detaljhandel med skotøy og lærvarer10
PROKLÆR AS92559549747.710 Detaljhandel med klær8

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Kløfta E6 Skibakkbuss345 m
Prestmoenbuss378 m
Ekkobuss408 m
Skibakkbuss444 m

Spørsmål og svar om Kongsvingervegen 37

Hva slags bygg er Kongsvingervegen 37?

Kongsvingervegen 37 er registrert som Annen lagerbygning (bygningstype 239) i Matrikkelen. Byggestatus er ferdigattest.

Hvilke firmaer holder til i Kongsvingervegen 37?

4 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er TEKODA ELEKTRO AS, AHLSELL NORGE AS AVD KLØFTA, LINDSTRÖM & NILSSON NORGE AS, PROKLÆR AS.

Er det ledige lokaler i Kongsvingervegen 37 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Kløfta E6 Skibakk, 345 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Kongsvingervegen 37?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også