Kringlebotn 221

Kringlebotn 221, 5225 Nesttun

Kringlebotn 221 i Nesttun er registrert som Universitets- og høgskolebygning (613) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen, det største er KRINGLEBOTN SKOLE med 54 ansatte. Nærmeste holdeplass er Kringlebotn, 229 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Kringlebotn 221?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Kringlebotn 221.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
9533893613Universitets- og høgskolebygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Kringlebotn 221, 5225 NesttunKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Bergen (4601)
Gårds-/bruksnummer
43 / 838
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
60.32818, 5.37188 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

2 foretak er registrert på Kringlebotn 221 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
KRINGLEBOTN SKOLE87422206285.201 Ordinær grunnskoleundervisning54
KRINGLEBOTN SKOLE SFO99539485588.910 Dagaktivitetstilbud for barn26

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Kringlebotnbuss229 m
Sanddalskollenbuss459 m
Kjenndalsliabuss530 m

Spørsmål og svar om Kringlebotn 221

Hva slags bygg er Kringlebotn 221?

Kringlebotn 221 er registrert som Universitets- og høgskolebygning (bygningstype 613) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Kringlebotn 221?

2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er KRINGLEBOTN SKOLE, KRINGLEBOTN SKOLE SFO.

Er det ledige lokaler i Kringlebotn 221 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Kringlebotn, 229 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Kringlebotn 221?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også