Ingvald Ludvigsens gate 14

Ingvald Ludvigsens gate 14, 3027 Drammen

Ingvald Ludvigsens gate 14 i Drammen er registrert som Næringsbygg (416) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 9 foretak er registrert på adressen, det største er SPORTS CLUB AKROPOLIS AS med 72 ansatte. Nærmeste holdeplass er Sølfast, 179 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Ingvald Ludvigsens gate 14?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Ingvald Ludvigsens gate 14.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
158518899416NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Ingvald Ludvigsens gate 14, 3027 DrammenKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Drammen (3301)
Gårds-/bruksnummer
117 / 307
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.75245, 10.12838 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

9 foretak er registrert på Ingvald Ludvigsens gate 14 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
SPORTS CLUB AKROPOLIS AS97952125193.130 Treningssentervirksomhet72
ERLEND SOLEM HOLDING AS93462691586.960 Aktiviteter innenfor tradisjonell, komplementær og alternativ medisin
KIROPRAKTOR HANS CHRISTIAN ERIKSEN AS91337044986.960 Aktiviteter innenfor tradisjonell, komplementær og alternativ medisin
KIROPRAKTOR MARGRETHE LYBEKK83587145286.960 Aktiviteter innenfor tradisjonell, komplementær og alternativ medisin
KIROPRAKTOR TRYM HAAGENSEN AS99945149786.960 Aktiviteter innenfor tradisjonell, komplementær og alternativ medisin
KLIPP OG TRIM TRINE ARNEGARD98666027596.210 Frisering og barbering
MOVA ÅSSIDEN93760377093.130 Treningssentervirksomhet
SOLEM HELSE AS92982941786.960 Aktiviteter innenfor tradisjonell, komplementær og alternativ medisin
ÅSSIDEN KIROPRAKTORSENTER AS99020049186.960 Aktiviteter innenfor tradisjonell, komplementær og alternativ medisin

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Sølfastbuss179 m
Postterminalenbuss211 m
Fiolveienbuss439 m
Ing. Rydbergs gatebuss474 m

Spørsmål og svar om Ingvald Ludvigsens gate 14

Hva slags bygg er Ingvald Ludvigsens gate 14?

Ingvald Ludvigsens gate 14 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 416) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Ingvald Ludvigsens gate 14?

9 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er SPORTS CLUB AKROPOLIS AS, ERLEND SOLEM HOLDING AS, KIROPRAKTOR HANS CHRISTIAN ERIKSEN AS, KIROPRAKTOR MARGRETHE LYBEKK, KIROPRAKTOR TRYM HAAGENSEN AS.

Er det ledige lokaler i Ingvald Ludvigsens gate 14 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Sølfast, 179 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Ingvald Ludvigsens gate 14?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også