Rosenkrantzgata 17

Rosenkrantzgata 17, 3018 Drammen

Rosenkrantzgata 17 i Drammen er registrert som Næringsbygg (739) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 18 foretak er registrert på adressen, det største er DRAMMEN LEGEVAKT med 272 ansatte. Nærmeste holdeplass er Fylkeshuset, 54 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Rosenkrantzgata 17?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Rosenkrantzgata 17.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
7814100739NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Rosenkrantzgata 17, 3018 DrammenKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Drammen (3301)
Gårds-/bruksnummer
114 / 784
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.74768, 10.18943 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

18 foretak er registrert på Rosenkrantzgata 17 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
DRAMMEN LEGEVAKT92437810786.210 Allmennlegetjenester272
DRAMMEN KOMMUNE MEDISINSKFAGLIG VIRKSOMHET91964202584.120 Offentlig administrasjon tilknyttet helsestell, undervisning, kultur og annen sosial virksomhet57
DRAMMEN TANNKLINIKK M/SVELVIK97460590286.230 Tannlegetjenester45
SOPHIES MINDE ORTOPEDI AS AVD DRAMMEN91329438686.991 Ortopedi- og fotterapitjenester17
BOOTS APOTEK DRAMMEN LEGEVAKT91281199947.730 Detaljhandel med apotekvarer15
BARNEVERNVAKTEN I DRAMMEN98050095088.991 Barneverntjenester11
DAHA AS93587121256.110 Drift av restauranter10
DR. MAGNAR EEK91511156486.210 Allmennlegetjenester
DRAMMEN KOMMUNE KOMMUNAL AKUTT DØGNENHET93797266087.103 Øyeblikkelig hjelp døgntilbud
INGVILD MADLAND STØRDAL LEGEVAKT91417383386.210 Allmennlegetjenester
LEGE BUN93420468986.210 Allmennlegetjenester
LEGEVAKT YTREDAL91722117086.210 Allmennlegetjenester
MAGNUSSEN SPESIALSKO ROSENKRANTZGATA DRAMMEN93161036847.720 Detaljhandel med skotøy og lærvarer
MARYAM ZADRAN LEGE93124394286.221 Spesialiserte legetjenester, unntatt psykiatriske legetjenester
R. KAUR LT93407142586.210 Allmennlegetjenester
SIVERT ØGAARD LEGEVAKT93608550486.210 Allmennlegetjenester
SOFIIA AGESHYNA LEGE93332204186.210 Allmennlegetjenester
SOSIAL VAKTTJENESTE I DRAMMEN98657745988.996 Andre sosialtjenester uten botilbud ellers

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Fylkeshusetbuss54 m
Hamborgstrømbuss351 m
Dronninggatabuss427 m
Rebbansbakkenbuss455 m
Konggatabuss498 m
Ypsilonbuss500 m
Wildhagens veibuss506 m
Sanitetenbuss590 m

Spørsmål og svar om Rosenkrantzgata 17

Hva slags bygg er Rosenkrantzgata 17?

Rosenkrantzgata 17 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 739) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Rosenkrantzgata 17?

18 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er DRAMMEN LEGEVAKT, DRAMMEN KOMMUNE MEDISINSKFAGLIG VIRKSOMHET, DRAMMEN TANNKLINIKK M/SVELVIK, SOPHIES MINDE ORTOPEDI AS AVD DRAMMEN, BOOTS APOTEK DRAMMEN LEGEVAKT.

Er det ledige lokaler i Rosenkrantzgata 17 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Fylkeshuset, 54 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Rosenkrantzgata 17?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også