Bjørgedalsvegen 875

Bjørgedalsvegen 875, 2323 Ingeberg

Bjørgedalsvegen 875 i Ingeberg er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (311) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen, det største er HAMAR PUKK OG GRUS AS med 17 ansatte. Nærmeste holdeplass er Narmo, 581 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Bjørgedalsvegen 875?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Bjørgedalsvegen 875.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
152156367311Kontor- og administrasjonsbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Bjørgedalsvegen 875, 2323 IngebergKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Hamar (3403)
Gårds-/bruksnummer
33 / 2
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
60.86332, 11.11153 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Bjørgedalsvegen 875 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
HAMAR PUKK OG GRUS AS98238380308.120 Utvinning fra grus- og sandtak, og utvinning av leire og kaolin17

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Narmobuss581 m

Spørsmål og svar om Bjørgedalsvegen 875

Hva slags bygg er Bjørgedalsvegen 875?

Bjørgedalsvegen 875 er registrert som Kontor- og administrasjonsbygning (bygningstype 311) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Bjørgedalsvegen 875?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er HAMAR PUKK OG GRUS AS.

Er det ledige lokaler i Bjørgedalsvegen 875 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Narmo, 581 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Bjørgedalsvegen 875?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også