Sandvikveien 21

Sandvikveien 21, 4016 Stavanger

Sandvikveien 21 i Stavanger er registrert som Annen industribygning (219) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 15 foretak er registrert på adressen, det største er FELLESKJØPET ROGALAND AGDER SA AVD STAVANGER med 179 ansatte. Nærmeste holdeplass er Sjøhagen, 591 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Sandvikveien 21?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Sandvikveien 21.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
4308808219Annen industribygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Sandvikveien 21, 4016 StavangerKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Stavanger (1103)
Gårds-/bruksnummer
21 / 672
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
58.94364, 5.75105 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

15 foretak er registrert på Sandvikveien 21 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
FELLESKJØPET ROGALAND AGDER SA AVD STAVANGER97315346310.911 Produksjon av fôrvarer for husdyr i landbruk179
AM NUTRITION AS98773052810.620 Produksjon av stivelse og stivelsesprodukter30
FELLESKJØPET ROGALAND AGDER SA BUTIKK MASKIN STAVANGER97315344746.610 Engroshandel med maskiner og utstyr til jordbruk og skogbruk20
MARINPET AS92019621710.920 Produksjon av fôrvarer til kjæledyr11
BONDEVENNEN AS97235618258.130 Utgivelse av blader og tidsskrifter6
4H NORGE AVD ROGALAND 4H97308121794.992 Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
AGROVISJON AS92676928694.110 Aktiviteter i næringslivs- og arbeidsgiverorganisasjoner
BONDELAGETS SERVICEKONTOR AS AVD ROGALAND97311264394.120 Aktiviteter i yrkessammenslutninger
COMPASS GROUP NORGE AS AVD FELLESKJØPET ROGALAND AGDER93637562656.220 Kantinedrift og annen cateringvirksomhet
FELLESKJØPETS SENIORFORENING FOR SØR-ROGALAND93236447694.992 Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
FISH4PETS NORWAY NUF93082020246.380 Engroshandel med andre næringsmidler
FKRA EIENDOM AS99543039868.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
FLINTEGATEN EIENDOM AS98886408068.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
HILLEVÅG NÆRINGSPARK AS99571949568.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
MØLLEVEGEN 2 OG 4 AS93191137668.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom

Sannsynlig eier eller forvalter

Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Sjøhagenbuss591 m

Spørsmål og svar om Sandvikveien 21

Hva slags bygg er Sandvikveien 21?

Sandvikveien 21 er registrert som Annen industribygning (bygningstype 219) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Sandvikveien 21?

15 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er FELLESKJØPET ROGALAND AGDER SA AVD STAVANGER, AM NUTRITION AS, FELLESKJØPET ROGALAND AGDER SA BUTIKK MASKIN STAVANGER, MARINPET AS, BONDEVENNEN AS.

Er det ledige lokaler i Sandvikveien 21 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Sjøhagen, 591 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Sandvikveien 21?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: FKRA EIENDOM AS, FLINTEGATEN EIENDOM AS, HILLEVÅG NÆRINGSPARK AS, MØLLEVEGEN 2 OG 4 AS. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Se også