Snorres gate 2

Snorres gate 2, 4044 Hafrsfjord

Snorres gate 2 i Hafrsfjord er registrert som Næringsbygg (662) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Madlaleiren, 188 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Snorres gate 2?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Snorres gate 2.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
4401093662NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Snorres gate 2, 4044 HafrsfjordKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Stavanger (1103)
Gårds-/bruksnummer
38 / 949
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
58.94395, 5.67067 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Snorres gate 2 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
WORD INTERNATIONAL MINISTRIES, NORWAY83449413294.910 Aktiviteter i religiøse organisasjoner

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Madlaleirenbuss188 m
Kompani Linges veibuss258 m
Møllebuktabuss270 m
Gunhilds gatebuss573 m

Spørsmål og svar om Snorres gate 2

Hva slags bygg er Snorres gate 2?

Snorres gate 2 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 662) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Snorres gate 2?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er WORD INTERNATIONAL MINISTRIES, NORWAY.

Er det ledige lokaler i Snorres gate 2 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Madlaleiren, 188 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Snorres gate 2?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også