Tjensvollveien 56

Tjensvollveien 56, 4021 Stavanger

Tjensvollveien 56 i Stavanger er registrert som Næringsbygg (672) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Tjensvoll kirke, 254 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Tjensvollveien 56?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Tjensvollveien 56.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
4760530672NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Tjensvollveien 56, 4021 StavangerKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Stavanger (1103)
Gårds-/bruksnummer
25 / 214
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
58.95077, 5.70573 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Tjensvollveien 56 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
MENIGHETEN APOSTOLISK TRO92241748294.910 Aktiviteter i religiøse organisasjoner

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Tjensvoll kirkebuss254 m
Jupiterveienbuss367 m
Ullandhaugveienbuss495 m
Tellusveienbuss597 m

Spørsmål og svar om Tjensvollveien 56

Hva slags bygg er Tjensvollveien 56?

Tjensvollveien 56 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 672) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Tjensvollveien 56?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er MENIGHETEN APOSTOLISK TRO.

Er det ledige lokaler i Tjensvollveien 56 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Tjensvoll kirke, 254 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Tjensvollveien 56?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også