Undrumveien 17

Undrumveien 17, 3157 BarkÅKer

Undrumveien 17 i BarkÅKer er registrert som Verkstedbygning (212) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 2 foretak er registrert på adressen, det største er GULLI BILSENTER AS med 12 ansatte. Nærmeste holdeplass er Gulli Undrumveien, 128 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Undrumveien 17?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Undrumveien 17.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
162099426212VerkstedbygningTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Undrumveien 17, 3157 BarkÅKerKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
TØNsberg (3905)
Gårds-/bruksnummer
7 / 24
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
59.31583, 10.37915 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

2 foretak er registrert på Undrumveien 17 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
GULLI BILSENTER AS99082724995.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner12
AUTO-RAD87341061268.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom

Sannsynlig eier eller forvalter

Dette er foretak med eiendomsnæringskode som er registrert på adressen i Enhetsregisteret. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Gulli Undrumveienbuss128 m
Barkåker industriområdebuss448 m
Ekeberg Undrumveienbuss565 m

Spørsmål og svar om Undrumveien 17

Hva slags bygg er Undrumveien 17?

Undrumveien 17 er registrert som Verkstedbygning (bygningstype 212) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Undrumveien 17?

2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er GULLI BILSENTER AS, AUTO-RAD.

Er det ledige lokaler i Undrumveien 17 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Gulli Undrumveien, 128 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Undrumveien 17?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver. På adressen er disse foretakene med eiendomsnæringskode registrert: AUTO-RAD. Det er ikke det samme som tinglyst hjemmelshaver.

Se også