Kloppedalsvegen 16

Kloppedalsvegen 16, 5232 Paradis

Kloppedalsvegen 16 i Paradis er registrert som Næringsbygg (241) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Hopsbro, 536 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Ledige lokaler her

Ingen ledige lokaler er registrert her nå.

Eier eller forvalter du Kloppedalsvegen 16?

Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.

Gratis · uten meglerhonorar

Legg ut ledige lokaler gratis

Leter du etter lokaler her?

Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Kloppedalsvegen 16.

Uten innlogging · meld deg av når som helst

Varsle meg om ledige lokaler

Bygg på adressen

Åpne felt fra Matrikkelen – Bygningspunkt (WFS) og SSB Klass 31
Bygningsnr.BygningstypeStatusBruksenheterKulturminne
139476824241NæringsbyggTB – Tatt i brukNei

Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.

Matrikkel og eiendom

Kart som viser beliggenheten til Kloppedalsvegen 16, 5232 ParadisKart: Kartverket · klikk for interaktivt
Kommune
Bergen (4601)
Gårds-/bruksnummer
41 / 338
Adressetype
Vegadresse
Koordinat
60.32433, 5.34250 (EPSG:4258)

Foretak registrert her

1 foretak er registrert på Kloppedalsvegen 16 i Enhetsregisteret.

Sortert på antall ansatte. Kilde: Enhetsregisteret, Brønnøysundregistrene
ForetakOrg.nr.NæringskodeAnsatte
LIVE ARNESDATTER ISANE93470087286.210 Allmennlegetjenester

Energimerke

Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.

Kollektivtransport

Holdeplasser innen 600 meter. Kilde: Entur
HoldeplassTransportmiddelAvstand
Hopsbrobuss536 m
Hopstangenbuss549 m
Hop Sjølinjenbuss596 m

Spørsmål og svar om Kloppedalsvegen 16

Hva slags bygg er Kloppedalsvegen 16?

Kloppedalsvegen 16 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 241) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.

Hvilke firmaer holder til i Kloppedalsvegen 16?

1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er LIVE ARNESDATTER ISANE.

Er det ledige lokaler i Kloppedalsvegen 16 nå?

Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.

Hvor er nærmeste holdeplass?

Nærmeste holdeplass er Hopsbro, 536 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.

Hvem eier Kloppedalsvegen 16?

Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.

Se også