Vilhelm Bjerknes' vei 10
Vilhelm Bjerknes' vei 10, 5081 Bergen
Vilhelm Bjerknes' vei 10 i Bergen er registrert som Kjøpesenter, varehus (321) i Matrikkelen, byggestatus tatt i bruk. 1 foretak er registrert på adressen. Nærmeste holdeplass er Sletten senter parkering, 53 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Vilhelm Bjerknes' vei 10?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Vilhelm Bjerknes' vei 10.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 9427716 | 321 – Kjøpesenter, varehus | TB – Tatt i bruk | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Bergen (4601)
- Gårds-/bruksnummer
- 160 / 901
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 60.35636, 5.35977 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
1 foretak er registrert på Vilhelm Bjerknes' vei 10 i Enhetsregisteret.
| Foretak | Org.nr. | Næringskode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| KIROPRAKTOR INGRID HYSTAD | 919302208 | 86.960 Aktiviteter innenfor tradisjonell, komplementær og alternativ medisin | – |
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Sletten senter parkering | buss | 53 m |
| Sletten senter | trikk, buss | 81 m |
| Kristoffer Jansons vei | buss | 281 m |
| Fageråsen | buss | 425 m |
| Slettebakken | trikk, buss | 550 m |
Spørsmål og svar om Vilhelm Bjerknes' vei 10
Hva slags bygg er Vilhelm Bjerknes' vei 10?
Vilhelm Bjerknes' vei 10 er registrert som Kjøpesenter, varehus (bygningstype 321) i Matrikkelen. Byggestatus er tatt i bruk.
Hvilke firmaer holder til i Vilhelm Bjerknes' vei 10?
1 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er KIROPRAKTOR INGRID HYSTAD.
Er det ledige lokaler i Vilhelm Bjerknes' vei 10 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Sletten senter parkering, 53 meter fra adressen (buss). Kilde: Entur.
Hvem eier Vilhelm Bjerknes' vei 10?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.