Vilhelm Bjerknes' vei 30
Vilhelm Bjerknes' vei 30, 5081 Bergen
Vilhelm Bjerknes' vei 30 i Bergen er registrert som Næringsbygg (659) i Matrikkelen, byggestatus ferdigattest. 2 foretak er registrert på adressen, det største er BERGENSDALEN IDRETTSLAG med 34 ansatte. Nærmeste holdeplass er Slettebakken, 89 meter unna. Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Ledige lokaler her
Ingen ledige lokaler er registrert her nå.
Eier eller forvalter du Vilhelm Bjerknes' vei 30?
Legg ut ledige lokaler her — adresse, matrikkel og bygningstype er allerede fylt ut. Det tar to minutter.
Gratis · uten meglerhonorar
Legg ut ledige lokaler gratisLeter du etter lokaler her?
Vær først ute — få e-post i det øyeblikket noe blir ledig i Vilhelm Bjerknes' vei 30.
Uten innlogging · meld deg av når som helst
Varsle meg om ledige lokalerBygg på adressen
| Bygningsnr. | Bygningstype | Status | Bruksenheter | Kulturminne |
|---|---|---|---|---|
| 25607694 | 659 – Næringsbygg | FA – Ferdigattest | – | Nei |
Bruksareal, byggeår, antall etasjer og heis er lisensierte matrikkelfelt og kan bare vises bak innlogging. Fløy publiserer dem ikke åpent.
Matrikkel og eiendom
- Kommune
- Bergen (4601)
- Gårds-/bruksnummer
- 160 / 1062
- Adressetype
- Vegadresse
- Koordinat
- 60.35287, 5.35883 (EPSG:4258)
Foretak registrert her
2 foretak er registrert på Vilhelm Bjerknes' vei 30 i Enhetsregisteret.
Energimerke
Ikke registrert. Søk etter energiattest hos Enova.
Kollektivtransport
| Holdeplass | Transportmiddel | Avstand |
|---|---|---|
| Slettebakken | buss, trikk | 89 m |
| Johan Hjorts vei | buss | 262 m |
| Sletten senter | buss, trikk | 329 m |
| Sletten senter parkering | buss | 475 m |
| Sletten snuplass | buss | 523 m |
Spørsmål og svar om Vilhelm Bjerknes' vei 30
Hva slags bygg er Vilhelm Bjerknes' vei 30?
Vilhelm Bjerknes' vei 30 er registrert som Næringsbygg (bygningstype 659) i Matrikkelen. Byggestatus er ferdigattest.
Hvilke firmaer holder til i Vilhelm Bjerknes' vei 30?
2 foretak er registrert på adressen i Enhetsregisteret. De største er BERGENSDALEN IDRETTSLAG, SPORTSKLUBBEN TRANE.
Er det ledige lokaler i Vilhelm Bjerknes' vei 30 nå?
Nei. Ingen ledige lokaler er registrert på denne adressen hos Fløy nå. Du kan få varsel når noe blir ledig.
Hvor er nærmeste holdeplass?
Nærmeste holdeplass er Slettebakken, 89 meter fra adressen (buss, trikk). Kilde: Entur.
Hvem eier Vilhelm Bjerknes' vei 30?
Fløy publiserer ikke tinglyst hjemmelshaver, og ingen foretak med eiendomsnæringskode er registrert på denne adressen i Enhetsregisteret. Hjemmelshaver må slås opp i Grunnboken hos Kartverket.